Openlayers (7.x-2.0-beta6) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Save and edit
eo: Konservi kaj redakti

en: Google
eo: Guglo

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
