OpenLayers (7.x-2.0-beta7) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Anchor
ast: Anclax

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Navigation
ast: Navegación
