Openlayers (7.x-2.0-beta7) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: style
fi: tyyli

en: Options
fi: Valinnat

en: Separator
fi: Erotin

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Square
fi: Neliö

en: Save and edit
fi: Tallenna ja jatka muokkaamista

en: Map
fi: Kartta

en: Red
fi: Punainen

en: Style
fi: Tyyli

en: Storage
fi: Tallennus

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Exceptions
fi: Poikkeukset

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: Default style
fi: Vakiotyyli

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Round
fi: Pyöristä

en: Displays
fi: Näytöt

en: Styles
fi: Tyylit

en: Enabled, title
fi: Käytössä, otsikko

en: styles
fi: tyylit

en: View mode
fi: Näyttötila
