Openlayers (7.x-2.0-beta7) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Anchor
nl: Anker

en: style
nl: stijl

en: Options
nl: Opties

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Image Path
nl: Afbeeldingspad

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: map
nl: kaart

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Square
nl: Vierkant

en: Save and edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Map
nl: Landkaart

en: Red
nl: Rood

en: Style
nl: Stijl

en: Storage
nl: Opslag

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Solid
nl: Vast

en: Distance
nl: Afstand

en: Transparent
nl: Transparant

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Zoom level
nl: Zoomniveau

en: Data Source
nl: Databron

en: CloudMade API Key
nl: CloudMade-API-sleutel

en: Default style
nl: Standaardstijl

en: Point
nl: Punt

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Round
nl: Afronden

en: Displays
nl: Weergaven

en: Polygon
nl: Polygoon

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Projections
nl: Projecties

en: Layers
nl: Lagen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Default Map
nl: Standaardkaart

en: Zoom to Layer
nl: Zoom naar Layer

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau

en: Map saved.
nl: Kaart opgeslagen.

en: Title Field
nl: Titelveld

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: Dot
nl: Stip

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Clone of
nl: Duplicaat van
