Openlayers (7.x-2.0-beta7) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Anchor
sk: Kotva

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Image Path
sk: Cesta k obrázku.

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Save and edit
sk: Uložiť a upraviť

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Map
sk: Mapa

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Number of points
sk: Počet bodov

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Styles
sk: Štýly

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
