Openlayers (7.x-2.0-beta7) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Save and edit
te: భద్రపరిచి సరిదిద్దు

en: Style
te: శైలి

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Blue
te: నీలం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
