OpenLayers (7.x-2.0-beta7) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Red
ug: قىزىل

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Styles
ug: شەكلى

en: Buffer
ug: بۇففېر

en: Gold
ug: ئالتۇن رەڭ
