Openlayers (7.x-2.0-beta8) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Anchor
hr: Sidro

en: style
hr: stil

en: Options
hr: Opcije

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Save and edit
hr: Spremi i uređuj

en: Threshold
hr: Prag

en: Style
hr: Stil

en: Storage
hr: Spremnik

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Blue
hr: Plava

en: Styles
hr: Stilovi

en: styles
hr: stilovi
