OpenLayers (7.x-2.0-beta8) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Operations
ru: Күүcедирилер

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Language
ru: Дыл

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Image
ru: Чурук

en: Name
ru: Ат

en: Save
ru: Шыгжаары

en: Default
ru: Ниити

en: Options
ru: Эдиглер

en: Navigation
ru: Навигация
