OpenLayers (7.x-2.0-beta9) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Red
cy: Coch

en: Style
cy: Arddull

en: Storage
cy: Storfa

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Round
cy: Crwn

en: Displays
cy: Yn arddangos
