Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Anchor
ka: ბმული

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Done
ka: დასრულება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი

en: Blue
ka: ლური
