OpenLayers (7.x-3.0-alpha0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: File
de: Datei

en: Interval
de: Intervall

en: Raw
de: Rohdaten

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Projection
de: Projektion
