OpenLayers (7.x-3.0-alpha0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Interval
hu: Időköz

en: Raw
hu: Nyers

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság
