OpenLayers (7.x-3.0-alpha0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: File
uk: Файл

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Interval
uk: Проміжок

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Projection
uk: Проекція
