Openlayers (7.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Path
fi: Polku

en: style
fi: tyyli

en: Components
fi: Komponentit

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Width
fi: Leveys

en: Class
fi: Luokka

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Rotation
fi: Kierto

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Key
fi: Avain

en: Source
fi: Lähde

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Map
fi: Kartta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Style
fi: Tyyli

en: Storage
fi: Tallennus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Client
fi: Asiakas

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Canvas
fi: Kangas

en: Style options
fi: Tyyliasetukset

en: Styles
fi: Tyylit

en: styles
fi: tyylit

en: Administrative settings
fi: Ylläpitoasetukset

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: View: @view - Display: @display
fi: Näkymä: @view - Ruutu: @display

en: Find using @field field
fi: Etsi @field -kentän perusteella

en: Interaction type
fi: Keskustelun tyyppi
