Openlayers (7.x-3.0-beta4) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: style
be: стыль

en: Components
be: Кампаненты

en: Unknown
be: Невядомы

en: Never
be: Ніколі

en: sources
be: крыніцы

en: Width
be: Шырыня

en: Other
be: Іншыя

en: Filters
be: Фільтры

en: Condition
be: Умова

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: Map
be: Мапа

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Edit style
be: Рэдагаваць стыль
