Openlayers (7.x-3.0-beta4) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Never
ka: არასდროს

en: Width
ka: სიგანე

en: Other
ka: სხვა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Condition
ka: პირობა

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Style
ka: სტილი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
