Openlayers (7.x-3.0-beta4) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Width
ku: پانی

en: Other
ku: هیتر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Key
ku: کلیل

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Edit style
ku: دسکاریکردنی شێواز
