Openlayers (7.x-3.0-beta4) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Never
nn: Aldri

en: Other
nn: Andre

en: Filters
nn: Filter

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
