Openlayers (7.x-3.0-beta4) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Condition
sr: Услов

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
