Openlayers (7.x-3.0-beta5) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Text
el: Κείμενο

en: Components
el: Συστατικά

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Never
el: Ποτέ

en: Add condition
el: Προσθήκη συνθήκης

en: Width
el: Πλάτος

en: Other
el: Άλλο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Key
el: Κλειδί

en: Source
el: Πηγή

en: Map
el: Χάρτης

en: Style
el: Στυλ

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Styles
el: Στυλ

en: Edit style
el: Επεξεργασία στυλ

en: View: @view - Display: @display
el: View: @view - Απεικόνιση: @display
