Openlayers (7.x-3.0-beta6) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Condition
gu: શરત

en: Key
gu: ચાવી

en: Map
gu: નકશો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
