Openlayers (7.x-3.0-beta6) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Never
km: កុំ

en: Width
km: ទទឹង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Filters
km: តម្រង

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Edit style
km: កែ​សម្រួល​រចនា​ប័ទ្ម
