Openlayers (7.x-3.0-beta7) - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Text
hu: Szöveg

en: style
hu: stílus

en: Components
hu: Összetevők

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Data type
hu: Adattípus

en: Never
hu: Soha

en: Add condition
hu: Feltétel hozzáadása

en: sources
hu: források

en: Width
hu: Szélesség

en: Other
hu: Egyéb

en: Channel
hu: Csatorna

en: Filters
hu: Szűrők

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Condition
hu: Feltétel

en: Key
hu: Kulcs

en: source
hu: forrás

en: Source
hu: Forrás

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Map
hu: Térkép

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Style
hu: Stílus

en: Storage
hu: Tárolás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Client
hu: Ügyfél

en: No caching
hu: Nincs gyorsítótárazás

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Add a new feature
hu: Új jellemző hozzáadása

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: this
hu: itt

en: Canvas
hu: Vászon

en: Point
hu: Pont

en: Style options
hu: Stílus lehetőségei

en: Circle
hu: Kör

en: Polygon
hu: Sokszög

en: Positioning
hu: Elhelyezés

en: Styles
hu: Stílusok

en: Edit style
hu: Stílus szerkesztése

en: Title Field
hu: Cím mező

en: Choose the field which will appear as a title on tooltips.
hu: Az eszköztippek címeként megjelenő mező kiválasztása.

en: styles
hu: stílusok

en: Right Field
hu: Jobb mező

en: Left Field
hu: Bal mező

en: Data options
hu: Adatbeállítások

en: Available Features
hu: Rendelkezésre álló funkciók

en: Select what features are available to draw.
hu: Kiválaszthatók a rajzoláshoz elérhető funkciók.

en: Image options
hu: Képbeállítások

en: Administrative settings
hu: Adminisztrációs beállítások

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: Data options: @data
hu: Adatbeállítások: @data

en: No data options set
hu: Nincsenek megadva adatbeállítások

en: Openlayers Map
hu: Openlayers térkép

en: Openlayers Map: @data
hu: Openlayers térkép: @data

en: Including reverse-geocoded address
hu: Fordított geokódolású címet tartalmaz

en: Always use default value
hu: Mindig használja az alapértelmezés szerinti értéket

en: component
hu: összetevő

en: control
hu: vezérlés

en: controls
hu: vezérlők

en: Storage Options
hu: Tárolási beállítások

en: Allow shape modification
hu: Alakzatok módosításának engedélyezése

en: Can you edit and delete shapes.
hu: Az alakzatok törölhetőek és módosíthatóak.

en: Geocoder settings
hu: Geocoder beállítások

en: Enable geocoding of location data
hu: Helyadatok geokódolásának engedélyezése

en: Interaction type
hu: Kölcsönhatás típusa

en: components
hu: összetevők
