Openlayers (7.x-3.0-beta7) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Never
sq: Asnjëherë

en: sources
sq: burimet

en: Other
sq: Tjetër

en: Filters
sq: Filtrat
