Openlayers (7.x-3.0-beta8) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Text
br: Testenn
