Openlayers (7.x-3.0-beta8) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Unknown
fy: Unbekend
