Openlayers (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Never
eo: Neniam

en: Other
eo: Alia

en: Filters
eo: Filtroj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
