Openlayers (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Text
et: Tekst

en: Components
et: Komponendid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Other
et: Muu

en: Filters
et: Filtrid

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Collapsed
et: Suletud

en: Condition
et: Tingimus

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: Map
et: Kaart

en: Controls
et: Nupud

en: Style
et: Stiil

en: Storage
et: Ladu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Client
et: Klient

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Service
et: Teenus

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Styles
et: Stiilid

en: Longitude Field
et: Pikkuskraadi väli

en: Edit style
et: Muuda stiili

en: styles
et: stiilid

en: Interaction type
et: Interaktsiooni tüüp
