Openlayers (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: Update
is: Dagfør

en: Path
is: Leið

en: Text
is: Tekstur

en: Unknown
is: Ókent

en: Never
is: Ongantíð

en: Other
is: Annað

en: Filters
is: Filtur

en: Key
is: Lykil

en: Machine name
is: Maskinnavn
