Openlayers (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Never
hy: Երբեք

en: Width
hy: Լայնություն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Edit style
hy: Խմբագրել ոճը
