Openlayers (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (113 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Text
pl: Tekst

en: style
pl: styl

en: Components
pl: Komponenty

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Data type
pl: Typ danych

en: Never
pl: Nigdy

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: map
pl: mapa

en: Other
pl: Inne

en: Channel
pl: Kanał

en: Filters
pl: Filtry

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Condition
pl: Warunek

en: Key
pl: Klucz

en: Source
pl: Źródło

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Map
pl: Mapa

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Style
pl: Styl

en: Storage
pl: Magazyn

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Client
pl: Klient

en: No caching
pl: Bez pamięci podręcznej

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Map settings
pl: Ustawienia mapy

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Bounding Box
pl: Pole ograniczenia

en: this
pl: Ten

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: Point
pl: Punkt

en: Style options
pl: Ustawienia sposobu wyświetlania

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Positioning
pl: Pozycjonowanie

en: Layers
pl: Warstwy

en: Styles
pl: Style

en: In code
pl: W kodzie

en: Map saved.
pl: Mapa zapisana.

en: Map Data Sources
pl: Źródła danych map

en: Latitude Field
pl: Pole szerokości geograficznej

en: Choose a field for Latitude.  This should be a field that is a decimal or float value.
pl: Wybierz pole dla szerokość. To powinno być pole z wartością dziesiętną lub zmiennoprzecinkową.

en: Longitude Field
pl: Pole długości geograficznej

en: Choose a field for Longitude.  This should be a field that is a decimal or float value.
pl: Wybierz pole dla długość. To powinno być pole z wartością dziesiętną lub zmiennoprzecinkową.

en: WKT Field
pl: Pole WKT

en: Enable developer mode.
pl: Włącz tryb programisty.

en: Edit style
pl: Edytuj style

en: Style saved.
pl: Zachowano styl.

en: Title Field
pl: Pole nazwy

en: Choose the field which will appear as a title on tooltips.
pl: Wybierz pole, które pojawi się jako tytuł w podpowiedziach.

en: styles
pl: style

en: In database
pl: W bazie danych.

en: Top Field
pl: Pole górne

en: Right Field
pl: Pole prawe

en: Bottom Field
pl: Pole dolne

en: Left Field
pl: Pole lewe

en: Data options
pl: Opcje danych

en: Available Features
pl: Dostępne funkcje

en: Select what features are available to draw.
pl: Wybierz jakie funkcje są dostępne do rysowania.

en: Attributes and Styling
pl: Atrybuty i style

en: Base URL (template)
pl: Podstawowy URL (szablon)

en: Administrative settings
pl: Ustawienia administracyjne

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Data options: @data
pl: Opcje danych: @data

en: No data options set
pl: Brak zestawu opcji danych

en: Openlayers Map
pl: Mapa Openlayers

en: Database overriding code
pl: Kod nadpisania bazy danych

en: Including reverse-geocoded address
pl: Łącznie z adresem odwrotnie geokodowanym

en: Edit map
pl: Edytuj mapę

en: Lat/Lon Pair
pl: Para koordynatów

en: entire row
pl: wiersz

en: GeoJSON Data
pl: Dane GeoJSON

en: Storage Options
pl: Opcje przechowywania

en: Should the widget only allow simple features (points, lines, or polygons), or should the widget allow for complex features? Note that changing this setting from complex to simple after data has been entered can lead to data loss.
pl: Czy widget powinien dopuszczać tylko proste elementy (punkty, linie lub wielokąty) czy też powinien dopuszczać złożone elementy? Zwróć uwagę, że zmiana tego ustawienia z elementów złożonych na złożone po wprowadzeniu danych może prowadzić do utraty danych.

en: Allow shape modification
pl: Pozwól na modyfikacje kształtu

en: Can you edit and delete shapes.
pl: Można edytować i usunąć kształty.

en: Geocoder settings
pl: Ustawienia geokodowania

en: Enable geocoding of location data
pl: Włącz geokodowanie danych lokalizacyjnych

en: Optionally, install the <a href="http//drupal.org/project/geocoder">Geocoder</a> module and add an <a href="http://drupal.org/project/addressfield">Address field</a> to enable mapping by address.
pl: Opcjonalnie zainstaluj moduł <a href="http//drupal.org/project/geocoder">Geocoder</a> i dodaj <a href="http://drupal.org/project/addressfield">Pole adresowe</a> by móc lokalizować według adresu pocztowego.

en: Find using @field field
pl: Znajdź za pomocą pola @field

en: Select the type of layer.
pl: Wybierz rodzaj warstwy.

en: layer
pl: warstwa

en: layers
pl: warstwy

en: maps
pl: mapy

en: Map was deleted.
pl: Mapa została usunięta.

en: Interaction type
pl: Typ interakcji
