Openlayers (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Text
th: ข้อความ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Never
th: ไม่เคย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Key
th: คีย์

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Map
th: แผนที่

en: Service
th: บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Styles
th: ลักษณะ
