Openlayers (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Never
bg: Никога

en: Other
bg: Други

en: Filters
bg: Филтри

en: Key
bg: Ключ

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Client
bg: Клиент
