Openlayers (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Never
ca: Mai

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Width
ca: Amplada

en: Other
ca: Altres

en: Filters
ca: Filtres

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Condition
ca: Condició

en: Key
ca: Clau

en: Source
ca: Font

en: Delay
ca: Retard

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Map
ca: Mapa

en: Style
ca: Estil

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: No caching
ca: No emmagatzemar en memòria cau

en: Service
ca: Servei

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Style options
ca: Opcions d'estil

en: Layers
ca: Capes

en: Styles
ca: Estils

en: In code
ca: Al codi

en: Edit style
ca: Edita l'estil

en: Control type
ca: Tipus de control

en: In database
ca: A la base de dades

en: Openlayers Map
ca: Mapa d'Openlayers

en: Database overriding code
ca: Codi sobreescrit a la base de dades
