Openlayers (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Never
kk: Ешқашан

en: Other
kk: Басқа

en: Filters
kk: Фильтерлері
