Openlayers (7.x-3.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
