Openlayers (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: Never
sl: Nikoli

en: Width
sl: Širina

en: Filters
sl: Filtri

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
