Openlayers (7.x-3.2-alpha1) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: Source
am: ምንጭ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
