Openlayers (7.x-3.2-alpha1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Text
jv: Teks

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Never
jv: Ora tahu

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Width
jv: Ambané

en: Other
jv: Liyané

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Edit style
jv: Nyunting gagrag
