Openlayers (7.x-3.2-alpha2) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: Never
af: Nooit

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: sources
af: bronne

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron
