Openlayers (7.x-3.2-alpha2) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Components
sk: Komponenty

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Never
sk: Nikdy

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Other
sk: Ostatné

en: Filters
sk: Filtre

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Condition
sk: Podmienka

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Key
sk: Kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Map
sk: Mapa

en: Style
sk: Štýl

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Service
sk: Služba

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Add a new feature
sk: Pridaj novú vlastnosť

en: Style options
sk: Nastavenia štýlu

en: Styles
sk: Štýly

en: Edit style
sk: Upraviť štýl
