Openlayers (7.x-3.2-beta1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Never
ast: Nunca

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Width
ast: Anchu

en: Other
ast: Otru

en: Filters
ast: Filtros

en: Key
ast: Llave
