Openlayers (7.x-3.2-beta1) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Text
eu: Testua

en: style
eu: estiloa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: sources
eu: iturburuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Other
eu: Bestea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Condition
eu: Baldintza

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Key
eu: Giltza

en: Source
eu: Iturburua

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Map
eu: Mapa

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Style
eu: Estiloa

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: TODO
eu: Egiteko dago

en: Style options
eu: Estilo aukerak

en: Styles
eu: Estiloak

en: In code
eu: Kodean

en: Edit style
eu: Estiloa editatu

en: styles
eu: estiloak
