Openlayers (7.x-3.2-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Width
de: Breiti

en: Key
de: Taste
