Openlayers (7.x-3.2-beta1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Condition
ne: अवस्था

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Source
ne: स्रोत
