Openlayers (7.x-3.2) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Canvas
bo: རིས་གཞི།

en: Style options
bo: བཟོ་ལྟའི་གདམ་ཚན

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: Edit style
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་བཟོ

en: styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: In database
bo: གྲངས་མཛོད་ནང་དུ

en: Administrative settings
bo: དོ་དམ་སྒྲིག་འགོད

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: Database overriding code
bo: གྲངས་མཛོད་ཚབ་བརྗེ་ལེན་གྱི་སྒྲིག་ཡིག
