Openlayers (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Text
lv: Teksts

en: style
lv: stils

en: Components
lv: Komponentes

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Never
lv: Nekad

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: map
lv: karte

en: Other
lv: Citi

en: Channel
lv: Kanāls

en: Filters
lv: Filtri

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Key
lv: Atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Map
lv: Karte

en: Style
lv: Stils

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Client
lv: Klients

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: In code
lv: Kodā

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: styles
lv: stili
