Openlayers (7.x-3.3) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: Normal
ur: عمومی

en: Condition
ur: شرط

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
