Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome
